Felsefem

– Yüz ve burun estetiği öncelikli mesleki ilgi alanlarım. Bana güvenen hastalarıma mahçup olmamak önceliğim.

– Doğal ve ameliyatsız görüntüyü hedefliyorum. Hedefim: Sizi tanımayan anlamasın. Yapılan işlemin olumlu katkısını tabii ki etrafınızdakiler farketmeli, ancak sizinle yeni tanışan insanlar doğal yüz güzelliğinizin bir parçası olarak algılamalı.

– Ameliyat öncesi ve sonrası tüm süreçte baş önceliğim hakiki, dürüst ve gerçekçi kalmak. Gerçekten güzel bir fayda ve fark yaratarak sizi mutlu edebileceksem ameliyatınızda elimden geleni yapmalıyım. Ancak ameliyata ihtiyacınız yoksa, ameliyat sizin için erkense, ameliyattan çok fayda görmeyecekseniz, ameliyat için uygun bir aday değilseniz söylemeliyim. Buna azami gayret gösteriyorum.

– Gerçekçi kalmaya çalışıyorum. Boş vaadler vermemeye çalışıyorum. Bir ameliyattan beklentileriniz ve riskleri açısından ne bekleyeceğinizi size iyi ve kötü taraflarıyla gerçekçi bir şekilde aktarmakla ilgili sorumluluk hissediyorum. Ameliyatla ilgili gerçekçi bir algı ve beklentide olmanıza önem veriyorum.

– Ameliyat öncesi, ameliyat ve ameliyat sonrası dönemde istek ve kaygılarınızı dinleyerek bunlara olabildiğince özenli olmaya dikkat ediyorum. İhtiyaç duyduğunuz tüm zamanlarda direkt benimle iletişimde olabilmenize önem veriyorum.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İletişim formumuzu doldurun. Sizinle iletişime geçelim ve merak ettikleriniz hakkında bilgi verelim.